VYZKOUŠEJ SI VŮNI ELITE A STAŇ SE HVĚZDOU BRAVO GIRL!

15. února 2012 v 14:58 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
Buď jednou ze 100 dívek, které jako první v ČR a SR si budou moci samy vyzkoušet novou vůni Elite!

Paříž, Londýn, New York, Rio... nyní můžeš pocítit vůni života těchto významných módních metropolí s vůněmi Elite Models.

Čtyři moderní vůně, z nichž každá představuje jedno město, ti představí čtyři vzrušující metropolitní životní styly. Ať už je tvůj styl a nálada jakékoliv, nyní máš vůni, která je přesně vystihne! Ukaž svou skutečnou mnohostrannost. Se čtyřmi novými vůněmi můžeš experimentovat, bavit se i okořenit svůj život.

Pro věčné romantičky, které mají rády jednou za čas změnu je tuParis Baby. Máš náladu na pořádnou party? Rozjeď to sLondon Queen. Odhalit nespoutanou městskou princeznu, která se skrývá ve tvém nitru ti pomůže New York Muse. Jsi připravena na vášnivý smyslový zážitek? Objev velkolepé kouzlo s Rio Glam Girl. S novou kolekcí vůní Elite Models budeš připravena žít život naplno. Život není prostá cesta. Život je cíl! Kam by ses chtěla podívat dneska?!Buď jednou ze 100 dívek, které jako první v ČR a SR si budou moci samy vyzkoušet novou vůni Elite! Vyplň formulář, nahraj svoji fotku, vyber si, kterou vůni chceš otestovat a my ti pošleme flakón až domů zdarma. Ty nejlepší recenze pak dokonce uveřejníme v BRAVO Girl! Formulář najdeš na: www.elite-vune.cz a www.elite-vone.sk

( PS : Je to stary, ale v ty soutezi ELITE MODEL 2011 byla nejaka Lenka z CR, na 2. miste WOW ! )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama