SELENA GOMEZ SPLNILA NEJVĚTŠÍ SEN HANY HWANG(13)!

12. února 2012 v 4:29 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
Příběh třináctileté Hany Hwang je ukázkou toho, že i když trpíte smrtelnou chorobou, nemusíte se jen uzavřít do sebe a nenávidět svět. Hana měla svůj velký sen, stejně jako miliony zdravých teenagerů. A ten sen se jí splnil ...


V prosinci loňského roku splnila devatenáctiletá zpěvačka Selena Gomez jeden velký životní sen. V nemocnici v Los Angeles navštívila třináctiletou Hanu Hwang, která trpí nevyléčitelnou nemocí. Jedná se totiž o progerii, což je raritní genetická porucha, která způsobuje extrémně rychlé stárnutí organismu. Člověk, který je postižen touto poruchou, stárne 8-10krát rychleji než ostatní. Pacienti s touto poruchou se údajně dožívají nejvýše třinácti let ... a Haně bylo 8.září 2011 právě 13 a každý den tak doslova bojuje o přežití. Během návštěvy bylo pořízeno několik fotek Seleny a Hany a nemocná dívka své oblíbené zpěvačce věnovala ručně dělaný náramek z korálků.

Ryan Seacrest řekl ve své show v rádiu, že podle informací, které dostal od Haniny poručnice Sáry, trpí touto vadou pouze 10 lidí v celých Spojených státech amerických. Posluchačům také sdělil, že je Hana jednou z největších fanynek Seleny a její song "Who Says" poslouchá prakticky nepřetržitě. Prý ji velmi zaujal text této písničky a pomáhá ji v těžkých chvílích v průběhu léčby. Kromě poslechu této písně prý Hana také hodně času tráví čtením.

Moderátor soutěže American Idol se také vyjádřil na adresu Seleny Gomez. "Selena není jako ostatní celebrity. Je jedním z nejšlechetnějších lidí, jaké jsem kdy potkal. Když jsem ji řekl o příběhu Hany, okamžitě přerušila nahrávání nového songu a jela za ní do nemocnice!"

Po Novém roce (přesněji 12.ledna) natočila Hana pro svou milovanou Selenu děkovné video. Na Youtube už ho vidělo více než 2.000.000 lidí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Escarlate Escarlate | Web | 12. února 2012 v 13:40 | Reagovat

O tomhle jsem četla na FB :( Dokonce tam kolovala zpráva, že už umřela, ale prý to nakonec není pravda...
Jinak ona má narozeniny ve stejný den jako já? o_O

2 Domčíík ;D Domčíík ;D | Web | 12. února 2012 v 14:10 | Reagovat

Jéé ;) to je hezký, že má Selenu tak ráda.. :D

3 Codynka Codynka | 14. února 2012 v 15:14 | Reagovat

To je od ní strašně pěkné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama