Leden 2012

Demi Lovato odhalí nečekané zdravotní obrazy ukazovat vnitřní okraj "kluci" (to jsem si prekladala na kompu)

22. ledna 2012 v 11:37 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
Omg, ten prekladac je debil, tady jsou obrazky, vlastne klikni na cely clanek..

Sorry ...

22. ledna 2012 v 10:38 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
Sorry lidi ze jsem na blog vubec nic nenapsala, a ne obyhala jsem... sorry fakt... odpustis mi ? PLS

Miley Cyrus - Party In The U.S.A.

17. ledna 2012 v 11:31 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am

Willow - 21st Century Girl

17. ledna 2012 v 11:29 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am

Hlásni mi pls...

17. ledna 2012 v 11:21 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
pls hlásni mi TADY pro Ev.a Dr.e.w Will.i.am -Cody Simpson, iYiYi klidně oplatím a k tomu diplom, až hlásneš tk napiš do komentů s kým chceš diplom a přezdívku, dík

new design

14. ledna 2012 v 4:05 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
jak se ti líbí? moje tworba ! dělala jsem na něm tk hodinu...

Selena Gomez si dává pauzu!

14. ledna 2012 v 4:02 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
V rozhovoru pro E! news se Sel svěřila, že na nějaký čas končí s muzikou.
S největší pravděpodobností to bude na celý rok 2012. "Já a má kapela The Scene si teď dáváme přestávku. Chceme si na nějakou dobu od hudby odpočinout." Vypadá to tedy, že na nové album se můžeme těšit nejdřív v příštím roce. :-( Čemu se Selena bude letos věnovat? "Budu točit dva filmy, na které se moc těším. Každý je úplně jiný, ale oba jsou shodné v tom, že v nich budu dělat něco, co jsem ještě nikdy předtím nedělala. Bude to skvělé."

Justin Bieber mluví s Bohem!

14. ledna 2012 v 4:01 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
Sedmnáctiletý zpěvák je křesťan a věří, že každý z nás má na tomto světě své vyšší poslání...
I přesto ale Justin (17) nechodí pravidelně do kostela a místo toho raději s Bohem rozmlouvá, když je sám ve svém bytě: "Spousta lidí chodí do kostela jen proto, že je to správné a mají pocit, že tím plní nějakou křesťanskou povinnost. Já to tak nemám. Raději hovořím k Bohu přímo. Často se doma, když jsem sám a mám klid, k němu modlím a povídám si s ním."

Justin prý Bohu každý den děkuje za to, čím vším ho obdařil a za největší důkaz vděku považuje tvář Ježíše Krista, kterou si nechal vytetovat na levé lýtko. "Děkuji tak Bohu za to, že jsem tím, kým jsem."

Krom toho si ale Justin postěžoval, že čím je slavnější, tím častěji se stává objektem drsných haters! "Teď jsem na vrcholu a zjistil jsem, že polovina lidí, které mám kolem sebe, se snaží o to, abych z něj hodně rychle spadl. Je neuvěřitelné, kolik lidí si před mou show přeje, abych na pódiu něco pokazil. Proč to ale dělají? Vždyť já svou muziku nikomu nevnucuju."

Beliebers zuří! Justin Bieber vypadá jako holka!

14. ledna 2012 v 4:00 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
Disney Channel se vydává na tenký led. Poštval proti sobě silné Beliebers! V pořadu Jessie si Debby Ryan udělala legraci z jejich idola...
V šesté epizodě oblíbené série je Jessie na romantické schůzce s celebritou. Náhle je ale pár přerušen vrtulníkem, který jim krouží nad hlavami. Jessiin hvězdný protějšek se domnívá, že je to kvůli němu. "To je paparazzi a snaží se nás vyfotit," říká své partnerce. Jessie na to ale odpovídá: "Ne tak docela. Nedaleko jsem zahlédla holku, která vypadá jako Justin Bieber. Spíš se snaží ulovit její fotku."

Justinovi fanoušci tento díl seriálu Jessie okamžitě označili za ubohý a na adresu TV společnosti vzkazují: "Disney Channel je ubohý. Nechává se strhnout děním na sociálních sítích. Je to trapné!" Právě na netu se totiž v poslední době množí haters, kteří JB nemohou vystát!

Sám Justin se k epizodě zatím nevyjádřil!

Podívej se na tolik diskutovaný díl Jessie http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0YGq5Fz8ycI

Na vlásku 2 - nová ukázka

14. ledna 2012 v 3:52 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
Už zbývá jen pár sekund k tomu, aby láska Lociky a Evžena byla stvrzena svatbou... Popletený kůň Maxim ale na poslední chvíli ztratí snubní prsteny! Podaří se mu je včas najít?
Nejen na odpověď na tuhle otázku, ale i na spoustu super zábavy a skvělých písniček se můžeš těšit už brzy v kinech...