Listopad 2011

Nwm...

30. listopadu 2011 v 13:27 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
Na blogu o Disney channel jsem se ucastnila do fakt super souteze :))
( AFFS : ZackDomca )

Justin Bieber: Z nejhoršího venku?

26. listopadu 2011 v 3:32 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
Vypadá to, že se obvinění mladé fanynky Mariah Yeaters, že je Justin Bieber otcem jejího miminka, začíná povážlivě kinklat. Objevily se prý SMS zprávy, dokazující, že si celý příběh vymyslela!
Mariah dosud tvrdila, že s Justinem otěhotněla po jeho koncertě ve Staples Center v Los Angeles. Podala dokonce žalobu o uznání otcovství, kterou ale následně stáhla. Nyní chce provést soukromé testy DNA o prokázání otcovství.
Jenže se teď objevily SMS zprávy, které mají dokázat, že si vše vymyslela.

Textovky mají pocházet o Mariahnina mobilu a žádá v nich svého ex-přítele Robbieho, aby smazal všechny zprávy s její matkou. V nich má být potvrzeno, že právě Robbie je otcem jejího syna Tristyna, a kde Robbie píše, jak je pro něj důležité, být součástí života svého syna.


Zprávy už mají právnící Justina, kteří vydali prohlášení, že jde o další důkaz, který objasňuje, že se Justin s Mariah nikdy nesetkali a tudíž nemůže být ani otcem jejího dítěte. "Šlo o úmyslnou lež, jak získat peníze a prodat svůj příbeh do médií," doplnil Justinův právník Howard Weitzman.

Cody Simpson zazpíval Justinův song Mistletoe

26. listopadu 2011 v 3:30 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am

Kendall & Kylie Jenner Sing Bieber at 'Breaking Dawn

xDDD ♥ Cody

Design od... .*.Sheela.*.

26. listopadu 2011 v 2:50 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am

Moc se mi libi :** dik
Libi se vam?
http://love-sellyg.blog.cz/

Video ze zákulisí: Selena Gomez – Hit The Lights

16. listopadu 2011 v 14:00 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am

Video ze zákulisí: Selena Gomez - Hit The Lights

MUSIC NEWS: Video ze zákulisí: Selena Gomez – Hit The Lights - foto
Zdroj: youtube.com screenshot
V očekávání je další singl Seleny Gomez - Hit The Lights. Oficiální videoklip k němu bude představen už teď ve středu, 16.11.2011! My pro tebe ale máme právě teď krásné video z natáčení klipu.
Středa se blíží a fanoušci se nemohou dočkat. Aby ne! Podle videa z natáčení samotného klipu je zřejmé, že klip bude hodně cooool. Podívejte se na něj a posuďte sami.


Hit The Lights je chytlavá taneční písnička, a jak Selena prozradila, i klip bude hodně zábavný. Žádné šílenosti v něm nejsou zakázané a vzkazuje i nám, abychom naslouchali především svému srdci. Takže, jestli máš právě teď chuť nafouknout desítky gumových balónků, jestli chceš běhat po poli nebo si ostříhat vlasy, jako to pro tenhle klip udělala i Sel, neváhej, protože právě tohle jsi ty!
Připravila olc

Justin poprvé o svém údajném otcovství

12. listopadu 2011 v 2:54 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am


STARS: Justin poprvé o svém údajném otcovství - foto
Zdroj: isifa.com

Justin Bieber čelí otcovské žalobě, kterou na něj podala jeho fanynka Mariah Yeater. Prý je otcem jejího tříměsíčního syna! Justin se ve víkendové Today Show ke všemu poprvé veřejně vyjádřil...
Justin byl hostem ranní ´Today Show´ jako host NBC a poprvé se živě vyjádřil k žalobě o svém údajném otcovství. Z toho ho obviňuje dvacetiletá fanynka Mariah Yeater, se kterou měl mít údajně sex po svém loňském koncertě v Los Angeles.

Justina během rozhovoru podporovaly stovky hlasitých fanynek. Nejprve s moderátory probral své předvánoční album Under The Mistletoe, a pak už přišla otázka na tohle žhavé téma. "Chci jen říct, že žádná z těch tvrzení není pravda," začal svou odpověď Justin. "Chápu, že můžu být cíl, ale nenechám ze sebe udělat oběť!"

A pokračoval: "Je to šílené. Po každé show jdu rovnou z jeviště do svého auta. A je šílené, že někteří lidé mohou vykládat takováhle falešná obvinění."

Pak ještě Justin moderátorovi potvrdil, že dívku, která ho obvinila, nezná a ani se s ní nikdy nesetkal.
Případ bude každopádně pokračovat a my ho budeme sledovat. Počkej si na nové informace k jeho vývoji.

Design 0.1

5. listopadu 2011 v 3:10 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
No na to rikaJ a vim je je to hnus x(

JUSTIN BIEBER JE PRÝ UŽ TŘI MĚSÍCE OTCEM!

5. listopadu 2011 v 3:09 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am

STARS: Justin Bieber je prý už tři měsíce otcem! - foto
Zdroj: Isifa.com
Alespoň to tvrdí jeho fanynka, s kterou měl údajně počít dítě po loňském koncertu v Los Angeles. Žene ho před soud a na testy otcovství!
Dvacetiletá kaliforňanka Mariah Y. chce, aby se Justin o jejich dítě dostatečně postaral a neváhá se pro to obrátit na soud.
Tvrdí, že měla s Justinem sex jen jednou, a to po jeho loňském koncertě v Staples Center v Los Angeles. Justin prý ani nechtěl použít kondom!

Nyní tvrdí, že je to právě on, kdo je otcem jejího tříměsíčního syna.


Justinovi právníci označili celou věc za obrovský švindl a hodlají vše uvést na pravou míru. K celé záležitosti řekli: "Ještě jsme samotnou žalobu neviděli, ale je strašné, že někdo může s takovou samozřejmostí šířit takové pomluvy a lži. Takoví lidé jsou nebezpeční! Samozřejmě, že se co nejrychleji musí přijmout opatření na Justinovu obranu."

JUSTIN BIEBER CHCE VYPADAT JAKO DAVID BECKHAM

5. listopadu 2011 v 3:08 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am
STARS: Justin Bieber chce vypadat jako David Beckham - foto


Zdroj: isifa.com
To, že se Justin Bieber hodně přátelí s rodinou fotbalisty Davida Beckhama, není žádná novinka. David je ale zřejmě Justinovým velkým vzorem i co se týká stylu a účesu...
Justin má nový účes, ve kterém se nám ukáže už i v new videu k dalšímu singlu z předvánočního alba - "Santa Claus Is Coming To Town". Jeho vlasy i nové naušnice v obou uších teď nápadně připomínají image Davida Beckhama, a a ni Justin se svou inspirací netají. V rozhovoru pro australské rádio 2dayFM přiznal, že se mu styl kamaráda fotbalisty líbí.

"Líbí se mi styl Davida Beckhama. Mění účesy tak často, že lidi vlastně ani nevědí, jestli má na hlavě něco nového,"rozpovídal se Justin na rozhlasové stanici. Svěřil se také, že neexistuje místo, kde by se cítil jako doma. Má už dost pronajatých bytů a chce si konečně pořídit vlastní dům!

"Mám spoustu aut," řekl. "Teď jsem si pořídil Range Rower, trochu se na nich ulítávám, ale chtěl bych si už konečně pořídit dům a mít skutečný domov. Ten mi teď chybí nejvíc..."


Jsme zvědaví, kdy a jaký dům si Justin pořídí a jestli v něm bude bydlet i se Selenou. Necháme se překvapit!

JUSTIN BIEBER SI ZARAPOVAL V RÁDIU!

5. listopadu 2011 v 3:08 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am

Justin se v posledních dnech pouští do pořádných experimentů. Nejprve vydal své nové vánoční album a nyní i předvedl, že to s rapem myslí opravdu vážně!
Komu přišly zprávy o tom, že chtěl Justin Bieber vystoupit na nejprestižnějším freestyle rap battlu světa, směšné? Pro všechny z vás tu máme jeden přímý důkaz toho, že to Justin s rapem může myslet opravdu vážně.

Včera byl tento idol milionů náctiletých dívek po celém světě hostem pořadu "Big Boy's Neighborhood" na rádiu Power 106. Během vysílání se Justin rozhodl, že si zarapuje. Svoje rapové kvality a zkušenosti naplno ukázal v tracku od dvojice Jay-Z a Kanye West - Otis. Nutno říci, že se mu jeho vystoupení opravdu povedlo!

A co Justin pak v noci na svém Facebooku oboum raperům vzkázal? " Told Kanye and Jay-Z, i had something for them. Much respect fellas!"